Výsledková listina a tabuľka pre sekciu Staršie žiačky

8. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
08.11.2019 336 Slovan Modra HC Tatran Stupava A 20 : 24
(12 : 10)
Keller Kováčová
08.11.2019 337 Strojár Malacky - ŠKH Rohožník A HC Tatran Stupava B 28 : 16
(11 : 6)
A. Pašteka
Halámek
08.11.2019 338 Strojár Malacky - ŠKH Rohožník B ŠKP Bratislava A 17 : 16
(8 : 6)
A. Pašteka
Halámek
09.11.2019 339 SPORT CLUB Senec HK DAC Dunajská Streda 17 : 50
(8 : 27)
M. Nagy
Kupec
voľno - ŠKP Bratislava B
7. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
25.10.2019 331 HC Tatran Stupava B Strojár Malacky - ŠKH Rohožník B 22 : 15
(9 : 6)
V. Hasoň
25.10.2019 332 HC Tatran Stupava A SPORT CLUB Senec 35 : 16
(21 : 6)
V. Hasoň
25.10.2019 333 ŠKP Bratislava A Slovan Modra 19 : 14
(10 : 6)
Manek
25.10.2019 334 ŠKP Bratislava B Strojár Malacky - ŠKH Rohožník A 4 : 36
(3 : 18)
Manek
HK DAC Dunajská Streda - voľno
6. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
18.10.2019 326 ŠKP Bratislava A ŠKP Bratislava B 24 : 6
(13 : 2)
Švarc
18.10.2019 327 SPORT CLUB Senec Strojár Malacky - ŠKH Rohožník B 17 : 21
(5 : 11)
Marušinec
18.10.2019 328 HK DAC Dunajská Streda HC Tatran Stupava B 29 : 27
(16 : 14)
Veselka
18.10.2019 329 Slovan Modra Strojár Malacky - ŠKH Rohožník A 13 : 29
(9 : 13)
E. Bednár
HC Tatran Stupava A - voľno
Tabuľka majstrovstiev BKZH po 8. kole pre sekciu Staršie žiačky.
Klub Zápasy Vítazstvá Remizy Prehry Skóre Body
1. Strojár Malacky - ŠKH Rohožník A 7 7 0 0 241:72 14
2. HK DAC Dunajská Streda 7 6 0 1 240:144 12
3. HC Tatran Stupava A 6 6 0 0 189:106 12
4. HC Tatran Stupava B 8 4 0 4 167:191 8
5. ŠKP Bratislava A 8 3 0 5 155:177 6
6. Strojár Malacky - ŠKH Rohožník B 7 2 0 5 111:156 4
7. Slovan Modra 7 2 0 5 124:149 4
8. SPORT CLUB Senec 6 0 0 6 69:206 0
9. ŠKP Bratislava B 4 0 0 4 34:129 0
Redukovaná tabuľka majstrovstiev BKZH po 8. kole pre sekciu Staršie žiačky.
Klub Zápasy Vítazstvá Remizy Prehry Skóre Body
1. Strojár Malacky - ŠKH Rohožník A 6 6 0 0 212:59 12
2. HC Tatran Stupava A 4 4 0 0 133:60 8
3. HC Tatran Stupava B 6 3 0 3 120:144 6
4. Strojár Malacky - ŠKH Rohožník B 5 2 0 3 80:115 4
5. ŠKP Bratislava A 6 2 0 4 115:131 4
6. SPORT CLUB Senec 3 0 0 3 37:93 0
7. ŠKP Bratislava B 4 0 0 4 34:129 0

Kontakty

BRATISLAVSKÝ KRAJSKÝ ZVÄZ HÁDZANEJ
Junácka 6, 832 80 Bratislava

Poštová adresa:
ŠKP CENTRUM, Záporožská 8,
851 01 Bratislava
Ľubomír Orosz
predseda
+421 2 6820 3812
+421 2 6820 3839
+421 902 937 730
Miroslav Ochaba
podpredseda
+421 33 690 25 53
+421 905 433 494
Milan Hýll
manažér súťaží BKZH
+421 33 690 13 04
+421 907 723 666
Fernando Gurich Mina
hlavný tréner BKZH a Regionálneho centra hádzanej
Michal Baďura
hlavný rozhodca BKZH
+421 915 758 068

Naši partneri

Klubový partneri