Výsledková listina a tabuľka pre sekciu Mladší žiaci

Výsledková listina a tabuľka pre sekciu Mladší žiaci - Modrá skupina

9. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
16.11.2018 541 Slovan Modra C Strojár Malacky B 5 : 47
(2 : 19)
Kováčová
16.11.2018 542 ŠKP Bratislava B HC Tatran Stupava B 15 : 22
(6 : 11)
Švarc
30.11.2018 543 Slovan Modra B SPORT CLUB Senec 17 : 14
(7 : 9)
Kováčová
19.11.2018 544 ŠKP Bratislava C ŠKH Agrokarpaty Pezinok B 17 : 18
(10 : 10)
Manek
voľno - Inter Bratislava
8. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
14.12.2018 536 HC Tatran Stupava B Slovan Modra C 28 : 1
(16 : 0)
V. Hasoň
09.11.2018 537 ŠKP Bratislava C Slovan Modra B 4 : 15
(2 : 10)
Móza
09.11.2018 538 SPORT CLUB Senec ŠKH Agrokarpaty Pezinok B 19 : 17
(7 : 7)
Kováčová
09.11.2018 539 ŠKP Bratislava B Inter Bratislava 24 : 5
(13 : 3)
Móza
voľno - Strojár Malacky B
7. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
26.10.2018 531 Slovan Modra C ŠKH Agrokarpaty Pezinok B 1 : 22
(1 : 11)
Kováčová
26.10.2018 532 Slovan Modra B Strojár Malacky B 12 : 16
(6 : 8)
Kováčová
26.10.2018 533 ŠKP Bratislava B SPORT CLUB Senec 8 : 18
(6 : 11)
Tomášová
26.10.2018 534 ŠKP Bratislava C Inter Bratislava 5 : 38
(4 : 19)
Tomášová
voľno - HC Tatran Stupava B
Tabuľka majstrovstiev BKZH po 9. kole pre sekciu Mladší žiaci - Modrá skupina.
Klub Zápasy Vítazstvá Remizy Prehry Skóre Body
1. SPORT CLUB Senec 9 8 0 1 155:111 16
2. Slovan Modra B 9 7 0 2 162:94 14
3. Strojár Malacky B 7 6 0 1 174:63 12
4. ŠKH Agrokarpaty Pezinok B 9 5 0 4 151:107 10
5. HC Tatran Stupava B 7 5 0 2 164:76 10
6. Inter Bratislava 7 4 0 3 148:76 8
7. ŠKP Bratislava B 9 1 0 8 112:200 2
8. Slovan Modra C 7 0 0 7 12:219 0
9. ŠKP Bratislava C 8 0 0 8 57:189 0

Výsledková listina a tabuľka pre sekciu Mladší žiaci - Žltá skupina

10. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
23.11.2018 228 Slovan Modra A ŠKP Bratislava A 16 : 15
(5 : 7)
M. Nagy
23.11.2018 229 Strojár Malacky A ŠKH Agrokarpaty Pezinok A 27 : 21
(11 : 7)
A. Pašteka
voľno - HC Tatran Stupava A
9. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
16.11.2018 225 Slovan Modra A Strojár Malacky A 15 : 11
(7 : 5)
Kováčová
16.11.2018 226 ŠKP Bratislava A HC Tatran Stupava A 18 : 19
(7 : 10)
Švarc
voľno - ŠKH Agrokarpaty Pezinok A
8. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
14.12.2018 222 HC Tatran Stupava A Slovan Modra A 27 : 20
(14 : 7)
V. Hasoň
09.11.2018 223 ŠKP Bratislava A ŠKH Agrokarpaty Pezinok A 24 : 11
(11 : 5)
Móza
voľno - Strojár Malacky A
Tabuľka majstrovstiev BKZH po 10. kole pre sekciu Mladší žiaci - Žltá skupina.
Klub Zápasy Vítazstvá Remizy Prehry Skóre Body
1. HC Tatran Stupava A 8 8 0 0 182:107 16
2. Slovan Modra A 8 5 0 3 144:145 10
3. ŠKP Bratislava A 8 5 0 3 170:118 10
4. ŠKH Agrokarpaty Pezinok A 8 1 0 7 111:171 2
5. Strojár Malacky A 8 1 0 7 107:173 2

Kontakty

BRATISLAVSKÝ KRAJSKÝ ZVÄZ HÁDZANEJ
Junácka 6, 832 80 Bratislava

Poštová adresa:
ŠKP CENTRUM, Záporožská 8,
851 01 Bratislava
Ľubomír Orosz
predseda
+421 2 6820 3812
+421 2 6820 3839
+421 902 937 730
Miroslav Ochaba
podpredseda
+421 33 690 25 53
+421 905 433 494
Milan Hýll
manažér súťaží BKZH
+421 33 690 13 04
+421 907 723 666
Fernando Gurich Mina
hlavný tréner BKZH a Regionálneho centra hádzanej
Michal Baďura
hlavný rozhodca BKZH
+421 915 758 068

Naši partneri

Klubový partneri