Výsledková listina a tabuľka pre sekciu Mladší žiaci

Výsledková listina a tabuľka pre sekciu Mladší žiaci - Modrá skupina

12. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
26.03.2019 556 Slovan Modra B Slovan Modra C 15 : 6
(7 : 2)
Hidaši
29.03.2019 557 ŠKH Agrokarpaty Pezinok B ŠKP Bratislava B 4 : 24
(1 : 13)
M. Beňo
29.03.2019 558 Strojár Malacky B Inter Bratislava 30 : 7
(15 : 4)
Burnazovič
29.03.2019 559 HC Tatran Stupava B ŠKP Bratislava C 39 : 14
(20 : 12)
Papaj
SPORT CLUB Senec - voľno
11. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
22.03.2019 551 ŠKP Bratislava B Slovan Modra C 14 : 15
(10 : 8)
D. Ostapčuk
22.03.2019 552 ŠKP Bratislava C Strojár Malacky B 21 : 33
(9 : 14)
D. Ostapčuk
22.03.2019 553 HC Tatran Stupava B Slovan Modra B 20 : 13
(11 : 6)
V. Hasoň
22.03.2019 554 SPORT CLUB Senec Inter Bratislava 19 : 8
(8 : 1)
M. Nagy
ŠKH Agrokarpaty Pezinok B - voľno
10. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
15.03.2019 546 ŠKH Agrokarpaty Pezinok B Inter Bratislava 19 : 6
(8 : 2)
M. Nagy
15.03.2019 547 HC Tatran Stupava B Strojár Malacky B 21 : 14
(10 : 9)
Švarc
15.03.2019 548 SPORT CLUB Senec Slovan Modra C 21 : 8
(11 : 3)
Kováčová
15.03.2019 549 ŠKP Bratislava B ŠKP Bratislava C 22 : 14
(13 : 6)
B. Sivák
Slovan Modra B - voľno
Tabuľka majstrovstiev BKZH po 12. kole pre sekciu Mladší žiaci - Modrá skupina.
Klub Zápasy Vítazstvá Remizy Prehry Skóre Body
1. SPORT CLUB Senec 11 10 0 1 195:127 20
2. Strojár Malacky B 10 8 0 2 251:112 16
3. HC Tatran Stupava B 10 8 0 2 244:117 16
4. Slovan Modra B 11 8 0 3 190:120 16
5. ŠKH Agrokarpaty Pezinok B 11 6 0 5 174:137 12
6. Inter Bratislava 10 4 0 6 169:144 8
7. ŠKP Bratislava B 12 3 0 9 172:233 6
8. Slovan Modra C 10 1 0 9 41:269 2
9. ŠKP Bratislava C 11 0 0 11 106:283 0

Výsledková listina a tabuľka pre sekciu Mladší žiaci - Žltá skupina

13. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
29.03.2019 237 Slovan Modra A HC Tatran Stupava A 22 : 15
(12 : 9)
Jablončíková
29.03.2019 238 ŠKH Agrokarpaty Pezinok A ŠKP Bratislava A 13 : 26
(8 : 11)
M. Beňo
Strojár Malacky A - voľno
12. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
26.03.2019 234 ŠKH Agrokarpaty Pezinok A Slovan Modra A 21 : 21
(6 : 9)
Kováčová
22.03.2019 235 HC Tatran Stupava A Strojár Malacky A 31 : 7
(19 : 3)
V. Hasoň
ŠKP Bratislava A - voľno
11. kolo
Dátum PČ. zápasu Domáci Hostia Výsledok Rozhodcovia
15.03.2019 231 ŠKP Bratislava A Strojár Malacky A 29 : 14
(14 : 7)
B. Sivák
15.03.2019 232 HC Tatran Stupava A ŠKH Agrokarpaty Pezinok A 27 : 11
(13 : 4)
Švarc
Slovan Modra A - voľno
Tabuľka majstrovstiev BKZH po 13. kole pre sekciu Mladší žiaci - Žltá skupina.
Klub Zápasy Vítazstvá Remizy Prehry Skóre Body
1. HC Tatran Stupava A 11 10 0 1 255:147 20
2. ŠKP Bratislava A 10 7 0 3 225:145 14
3. Slovan Modra A 10 6 1 3 187:181 13
4. ŠKH Agrokarpaty Pezinok A 11 1 1 9 156:245 3
5. Strojár Malacky A 10 1 0 9 128:233 2

Kontakty

BRATISLAVSKÝ KRAJSKÝ ZVÄZ HÁDZANEJ
Junácka 6, 832 80 Bratislava

Poštová adresa:
ŠKP CENTRUM, Záporožská 8,
851 01 Bratislava
Ľubomír Orosz
predseda
+421 2 6820 3812
+421 2 6820 3839
+421 902 937 730
Miroslav Ochaba
podpredseda
+421 33 690 25 53
+421 905 433 494
Milan Hýll
manažér súťaží BKZH
+421 33 690 13 04
+421 907 723 666
Fernando Gurich Mina
hlavný tréner BKZH a Regionálneho centra hádzanej
Michal Baďura
hlavný rozhodca BKZH
+421 915 758 068

Naši partneri

Klubový partneri